sohbet icon
sohbet icon

mirc indir daha hızlı giriş yapmak için masaüstü programını indirin.

sohbet odaları

SOHBET ODALARINDA KURALLAR

Sohbet odaları sunucularında bulunan sohbet kanalları ya da eğlence kanalarında içerisinde toplum görgü kurallarına uygun hareket etmek için belli başlı kurallar sıralanmıştır.

noktacıklar

SOHBET ODALARINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Sohbet odalarında bireylerin sanal ortam üzerinden sohbet etmelerini, tanışmalarını ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayan platformlardır.

Sohbet odalarının kaliteli zaman geçirmek için belli başlı kurallara ihtiyaçları vardır. Genel kabul gören birçok belli kurallar hemen hemen tüm sohbet odaları geçerlidir.

Kullanıcı güvenliği, sohbetin kalitesi ve gizlilik ilkelerine aykırı olan tüm yazılı, sesli tutumlar yönetim tarafından kısmi olarak kısıtlanır ya da engellenir. Birlikte sohbet odalarının kurallarına göz atalım.

  1. Mavisim.Net olarak tüm kullanıcılarımızın kalite bir ortamda sohbet edebilmesi için bazı kurallarımız bulunmaktadır.
  2. Tüm kanallarımız da ve genel odalarımızda rencide edici, uygun olmayan hareket ve davranışlarda bulunulması yasaktır. Kullanıcı sınırsız süre ile sohbet odalarımızdan uzaklaştırılır.
  3. Kulllanıcıların ardarda aynı mesajı kopyalaması yani flood yapması kural dışıdır.
  4. Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur.
  5. Genel ve diğer sohbet odalarında reklam yapılması yasaktır. Farklı sitelerin reklamlarını yapan ve teşvik eden kullanıcı sistemden atılmaktadır.
  6. Mavisim.Net olarak tüm kullanıcılarımızın kalite bir ortamda sohbet edebilmesi için bazı kurallarımız bulunmaktadır.
  7. Tüm kanallarımız da ve genel odalarımızda rencide edici, uygun olmayan hareket ve davranışlarda bulunulması yasaktır. Kullanıcı sınırsız süre ile sohbet odalarımızdan uzaklaştırılır.
  8. Kulllanıcıların ardarda aynı mesajı kopyalaması yani flood yapması kural dışıdır.
  9. Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur.
  10. Genel ve diğer sohbet odalarında reklam yapılması yasaktır. Farklı sitelerin reklamlarını yapan ve teşvik eden kullanıcı sistemden atılmaktadır.